070 30 29 500 info@bagroep.nl
hero image

OVER ONS

Wij doen ons werk goed als mensen ons niet meer nodig hebben.

Ons leidende principe is: Elk mens is ergens goed in. Geen enkel mens is goed in alles. Iedereen is (vol)waardig.

Onze Wmo begeleiders werken allemaal vanuit optimisme en in de overtuiging dat voor elk probleem een oplossing bestaat. Zij zijn goede luisteraars, oplossingsgerichte aanpakkers met een allergie voor nodeloos compliceren en met een grote betrokkenheid bij de mensen die zij begeleiden.

Onze werkwijze

Samen met een cliënt stellen we een persoonlijk plan op dat past bij zijn of haar mogelijkheden en wensen. Het accent ligt -afhankelijk van de hulpvraag- op bijvoorbeeld een gezond dagritme creëren, het verbeteren van werknemersvaardigheden of mensen ontmoeten en zo een sociaal isolement voorkomen. In het plan staan concrete doelen vermeld en welke ondersteuning iemand nodig heeft om deze doelen te bereiken. Uiteraard is het een op maat gemaakt plan, waarbij de wensen en behoeften van de cliënt het uitgangspunt zijn.

Wijkgerichte aanpak

Wij begeleiden mensen van 18 jaar en ouder en ondersteunen hen dichtbij huis en/of aan huis. Wij werken nauw samen met het formele netwerk van een cliënt, het wijkteam, zorginstellingen, vrijwilligers, ondernemers en de gemeente. Door met andere zorg- en welzijnspartijen op te trekken en expertises te combineren, kunnen we iemand de beste mogelijke begeleiding bieden.

Onze Wmo begeleiders werken in heel Nederland. Kijk hier voor een overzicht van al onze locaties.

Over B&A

Naast Wmo begeleiding verzorgen wij ook sociaal werk voor verschillende gemeenten. Daarnaast adviseren wij overheden, non-profit-, publieke uitvoerings- en brancheorganisaties. Wij leveren hierbij een breed scala aan diensten in het sociaal domein. Kijk hiervoor op www.bagroep.nl.

Maak kennis met ons team

Ik vind dat ieder mens er mag zijn, hoe kwetsbaar ook.

Anissa Allouchi

Wmo begeleider
+
a.allouchi@bagroep.nl 06 – 53 66 14 78

Ik vind het prachtig als ik mensen verder kan helpen.

Frank Nelemans

Wmo begeleider
+
f.nelemans@bagroep.nl 06 – 22 12 39 29

Hakim el Barzouhi

Wmo begeleider
+
h.barzouhi@bagroep.nl 06 – 12 52 88 75

Mensen helpen, daar krijg ik enorm veel energie van.

Jaap Wakker

Wmo begeleider
+
j.wakker@bagroep.nl 06 – 34 93 20 85

Mensen mogen mij altijd bellen als er iets is.

Judith Piqué

Wmo begeleider
+
j.pique@bagroep.nl 06 – 40 50 93 84

Vertrouwen is het allerbelangrijkste in ons werk.

Mathilde Corsten

Directeur B&A Wmo begeleiding
+
m.corsten@bagroep.nl 06 – 51 00 50 20

Iemand in zelfwaarde zien groeien, geeft voldoening.

Mick Maasdam

Wmo begeleider
+
m.maasdam@bagroep.nl 06 – 20 51 09 39

Elkaar leren kennen en vertrouwen, dat is de basis.

Miranda Westerhoff

Wmo begeleider
+
m.westerhoff@bagroep.nl 06 – 52 54 12 25

De deur staat altijd open, mocht dat nodig zijn.

Miriam Mouali

Wmo begeleider
+
m.mouali@bagroep.nl 06 – 14 48 02 63

Mijn opréchte interesse, er zijn, mensen voelen dat.

Peter Brandwacht

Wmo begeleider
+
p.brandwacht@bagroep.nl 06 – 15 01 67 46

Iemand kansen en mogelijkheden laten zien, dat is mooi.

Pol Waters

Wmo begeleider
+
p.waters@bagroep.nl 06 – 43 99 16 13

Met en voor andere mensen werken, geeft me voldoening.

Richard van Twiller

Wmo begeleider
+
r.twiller@bagroep.nl 06 – 53 10 92 09

Vanuit vertrouwen iemand in beweging krijgen.

Susan Pelskamp

Wmo begeleider
+
s.pelskamp@bagroep.nl 06 – 15 57 76 07

Theo Wildschut

Wmo begeleider
+
t.wildschut@bagroep.nl 06 – 40 42 74 32

Deze website maakt gebruik van cookies om website verkeer te analyseren. Meer info

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten